אודות

חברת ״אגם שביט יזמות בנדל"ן״ מקדמת ומנהלת תוכניות התחדשות עירונית, לרבות ייזום, תכנון ובנייה של פרויקטים בהתאם לתמ"א 38 ותכניות עיבוי-בינוי. במהלך למעלה מעשור של פעילות בתחום, טיפלה החברה בפרויקטים מגוונים ורבים בתחום יזמות הנדל״ן, תוך שהיא ממתגת כל פרויקט שהינה מתכננת ומבצעת באופן ייחודי, על מנת למקסם את ערך כלל הדירות בו. נכון להיום, צברה חברת ״אגם שביט יזמות בנדל״ן״ אינספור לקוחות מרוצים, ביניהם דיירים ונציגויות בתים משותפים שבחרו להשביח את נכסיהם.

 

המומחיות שלנו – תמ״א 38

״אגם שביט יזמות בנדל״ן״ מתמחה בכלל פעילויות היזום והבנייה הקשורות לתמ"א 38 ועיבוי-בינוי. חשוב להדגיש כי בפרויקטים של חיזוק ותוספת יחידות חדשות, כל נושא החיזוק מתבצע כשהדיירים מתגוררים בדירות שלהם. כלומר הדיירים אינם מתבקשים לפנות את הדירות, וכך למעשה אנו מאפשרים להם להמשיך לחיות ברוגע מבלי שינוי, לחץ או פגיעה כלכלית.

 

●        חיזוק והשבחת נכסים

●        השבחת מבואות

●        הוספת מרפסות ומ״מדים

●        הכשרת תשתיות

●        פינוי בינוי

●        הריסה ובניה

●        הוספת קומות

●        קידום תוספות בנייה

●        יצירת פתרונות חניה

 

חזון החברה – יצירת סביבת מגורים טובה יותר ובעלת ערך אקולוגי
הייחודיות של ״אגם שביט יזמות בנדל״ן״ באה לידי ביטוי בראש ובראשונה בתפיסתה החדשנית, האנושית והסביבתית. אנו פועלים לקדם את תחום ההתחדשות העירונית בישראל מתוך הבנה כי זכינו באפשרות להעניק צורת מגורים טובה יותר, נוחה יותר, המתחשבת הן בצרכי הסביבה והן בצרכי האדם והתפתחותו הטבעית. ״אגם שביט יזמות בנדל״ן״ הינה חברת ההתחדשות העירונית הראשונה, אשר שמה דגש מיוחד על הערך האקולוגי, הן ברמת המיקרו באמצעות סביבת ביצוע מוטת דיירים, והן ברמת המאקרו באמצעות שילוב אלמנטים אקולוגיים וירוקים לסביבה כבר בשלבי התכנון הראשוניים.
 

האמינות שלנו – שביעות הרצון שלכם
מיומה הראשון, חברת ״אגם שביט יזמות בנדל״ן״ שמה דגש על אמינות ושרות ללקוח, תוך העסקת אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, להם ניסיון עשיר בענף. תהליך העבודה שלנו מאופיין בתכנון מקדים מפורט ומוקפד הנעשה טרם ביצוע עובדת הבנייה בדרך המתאימה ביותר לכל בניין ולכל פרויקט, וביכולתנו לרתום את כלל בעלי העניין והזכויות למימוש וביצוע הפרויקט, תוך טיפול נרחב בבירוקרטיה שהינה מנת חלקם של פרויקטים מסוג תמ״א 38. לאורך כל הדרך ניתן דגש מיוחד והשקעה רבה לנושא העיצוב, האסתטיקה והייחודיות, עד לסיום העבודות לשביעות רצונם המלאה של כל דיירי הבניין.

 

אנחנו מזמינים אתכם להיות הפרויקט הבא שלנו, ולבנות לכם עתיד, יחד איתנו.
בברכה,

דורון עובד – מנכ״ל